
Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, фрезерний механізм (MS2800/45)
12 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS2800/45
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM MS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується циліндрична фреза з гострими ріжучими гранями. Фреза виготовлена з якісної інструментальної сталі і здатна прослужити довгий термін без необхідності заміни. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM MS2800/45:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2800 Вт - споживана потужність двигуна
- Ріжуча фреза з інструментальної сталі A8
- 43 об/хв - частота обертання ножів
- 45 мм - максимальна товщина гілок
- Вбудований реверс для звільнення застряглих гілок
- 60 л - місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель управління
- Металева протиріжуча пластина-направляюча
- Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Садовий подрібнювач GTM MS2800/45
- Сміттєзбірник 55 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | комплект інструментів, мусосорозбірник, штовхач |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Фреза |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Місткість контейнера | 55 л |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Контейнер для збирання | Да |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 360 ₴







