
Снігоприбирач бензиновий STIGA ST5266P_TRAC (ST5266P_TRAC)
73 799 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST5266P_TRAC
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
STIGA ST5266P — це надійна двоступенева снігоприбиральна машина здатна за один прохід прибрати сніг на ширині 66 см.
Потужний бензиновий двигун STIGA WS 300 з легкістю зможе очищати сніг на середніх і великих ділянках.
Електричний стартер допоможе легко завести двигун потужністю 6.2 кВт.
Увімкнувши світлодіодні фари, Ви зможете працювати й за поганого освітлення.
З підігрівом ручок керування Вам не страшні сильні морози.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — снігоприбирач
Тип двигуна — бензиновий
Діаметр шнека — 37.5 см
Диференціал — ні
Електростартер — є
Фара — є
Колеса — гусеничні, Artic-Trac
Кількість передач — механіка, 6 вперед/2 назад
Максимальна дальність викидання снігу — 12 м
Максимальна глибина снігу — 53 см
Двигун — Бензиновий, STIGA WS 300
Потужність — 6.2 кВт
Привод руху — самохідна
Номінальні оберти двигуна — 3600 об/хв
Підігрівання ручок — є
Ширина захоплення снігу — 66 см
Тип шнека — зубчастий
Тип снігоприбирача — двоступеневий
Об'єм паливного бака — 3.5 л
Трансмісія — фрикційний диск
Керування дальністю викиду — вручну з панелі оператора
Керування напрямком викиду — вручну з панелі оператор190°
Вага — 108 кг
Габаритні розміри: 1440х710х1130 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Снігоприбирач бензиновий STIGA ST5266P_TRAC
Комплект кріпильних елементів
Очисна лопатка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип запуску | Електростартер |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Загальні | |
| Вага | 96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 53 см |
| Кількість швидкостей | 6 вперед / 2 назад |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон |
| Конструкція | самохідна |
| Макс. дальність викидання | 12 м |
| Макс. ширина захоплення | 66 см |
| Потужність двигуна | 6200 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 8.4 л. |
| Об'єм двигуна | 302 см3 |
| Особливості | підігрівання ручок |
| Робочий механізм | металевий шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | гусениці |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Бензиновий |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 799 ₴






