
Снігоприбиральник акумуляторний безщітковий STIGA ST8051AE (АКБ + ЗП) (ST8051AE + 1111-9310-01 + 1111-9311-01)
33 464 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST8051AE + 1111-9310-01 +
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Легка та потужна снігоприбиральна машина призначена для прибирання снігу на плащах до 400 м.
Безщітковий двигун і 80 В акумулятор дає змогу безшумно та швидко прибрати сніг.
Обладнана двома LED-портами, які допоможуть використовувати машину та в темну пору доби.
Акумулятор і зарядний пристрій входять до комплекту постачання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — снігоприбирач
Тип — акумуляторний
Двигун — безщітковий
Тип акумулятора — Li-Lon
Напруга акумулятора — 80 В
Ємність акумулятора — 5 Аh
Діаметр шнека — 17.5 см
Ширина захоплення снігу — 51 см
Максимальна глибина снігу — 30 см
Максимальна дальність викидання снігу — 6 м
Диференціал — ні
Електростартер — немає
Фара — є
Колеса - Snow Hog 12″
Матеріал шнека — пластик
Тип снігоприбирача — одноступеневий
Підігрів ручок — немає
Трансмісія — 1
Кількість передач — немає
Керування дальністю викиду — вручну, дефлектор
Керування напрямком викиду — вручну, на каналі викиду
Вага — 17 кг
Габаритні розміри: 1090х530х950 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Снігоприбирач акумуляторний безщітковий STIGA ST8051AE
Акумуляторна батарея: 1111-9310-01, 5 Аh
Зарядний пристрій: 1111-9311-01 вихідний струм 4 A
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип запуску | Електростартер |
| Загальні | |
| Вага | 15.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 30 см |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Комплектація | інструкція, акумулятор, гарантійний талон, зарядний пристрій |
| Конструкція | несамохідна |
| Макс. дальність викидання | 6 м |
| Макс. ширина захоплення | 51 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 80 В В |
| Необхідно акумуляторів | 1 |
| Робочий механізм | прогумований шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 464 ₴









