Конструктивні особливості:
Снігоприбиральна машина STIGA ST1151E компактна та легка.
Призначена для прибирання снігу біля будинків, терас.
Двигун потужністю 1.8 кВт і ширина захоплення 51 см — чудовий тандем для легкого прибирання.
ST1151E може відкидати сніг на відстань до 6 метрів, у діапазоні до 180°.
Форма шнека дає змогу знімати сніг завглибшки до 30 см.
Кермо має м'яку ручку та може складатися, щоб заощадити місце під час зберігання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — снігоприбирач
Тип — мережевий
Двигун — щітковий
Потужність двигуна — 1.8 кВт
Діаметр шнека — 17.5 см
Ширина захоплення снігу — 51 см
Максимальна глибина снігу — 30 см
Максимальна дальність викидання снігу — 6 м
Диференціал — немає
Електростартер — є
Фара — немає
Матеріал шнека — пластик
Тип снігоприбирача — одноступеневий
Підігрів ручок — немає
Матеріал коліс — пластик
Трансмісія — 1
Кількість передач — немає
Керування дальністю викиду — вручну, гвинт на дефлектор канал викиду
Керування напрямком викиду — вручну, ручкою по центру
Вага — 16.34 кг
Габаритні розміри: 1140х530х950 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Снігоприбирач електричний STIGA ST1151E
Елементи кріплення
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип запуску | Електростартер |
| Загальні | |
| Вага | 16.34 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота захоплення | 30 см |
| Кількість швидкостей | 1 вперед |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, крепежний комплект — 1 шт. |
| Конструкція | несамохідна |
| Макс. дальність викидання | 6 м |
| Макс. ширина захоплення | 51 см |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Робочий механізм | прогумований шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип двигуна | щітковий |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴







