
Мийка високого тиску електрична STIGA HPS650RG (HPS650RG)
28 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPS650RG
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
STIGA HPS650RG — найпотужніша мийка в модельному ряду.
Спроєктована для важких умов експлуатації.
Тиск 150 барів із легкістю впорається зі стійким брудом.
Ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, доріжок у саду, садових меблів, фасадів будівель із дуже сильного забруднення.
Потужний двигун, надійний насос із латуні, поршень із неіржавкої сталі — забезпечать довгу та стабільну роботу в найжорсткіших умовах експлуатації.
Шланг завдовжки 12 метрів, зручний пістолет дасть Вам можливість максимально ефективно використовувати мийку.
Для зручності роботи в мийки є котушка для шланга, що зменшить місце, яке потрібно для зберігання.
Колеса діаметром 200 мм забезпечують стійкість і маневровість.
Телескопічна ручка для транспортування допоможе в транспортуванні.
Мийка обладнана зручними органайзерами для зберігання аксесуарів.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — мийка
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 2.8 кВт
Максимальний тиск — 150 барів
Регулювання тиску — є
Максимальна продуктивність — 550 л/год
Максимально допустима температура води — 50 °C
Матеріал насоса — латунь
Матеріал поршня — неіржавка сталь
Котушка для шланга — є
Довжина шланга — 12 м
Місткість бака для мийної рідини — 1 л
Зовнішній фільтр води — є
Вага — 27.7 кг
Габаритні розміри: 428х420х903 мм
Клас — професійний
Функція піноутворення — є
Діаметр коліс — 200 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Мийка високого тиску електрична STIGA HPS650RG
Регульована плоска форсунка — 1 шт.
Роторне сопло — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.7 кг |
| Довжина шланга | 12 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, розпилювач, сопла |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Макс. температура | 50 C |
| Матеріал | Пластик |
| Материал насоса | латунь |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 428х420х903 мм |
| Витрата води | 550 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 998 ₴







