
Мийка високого тиску електрична STIGA HPS235R (HPS235R)
11 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: HPS235R
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Мийка STIGA HPS235R призначена для миття автомобілів, мотоциклів, доріжок у саду, садових меблів із великим забрудненням.
Для зручності роботи в мийки є котушка для шланга, що зменшить місце, яке потрібно для зберігання.
Колеса діаметром 150 мм забезпечують стійкість і маневровість.
Телескопічна ручка для транспортування допоможе в транспортуванні.
Мийка обладнана зручними органайзерами для зберігання аксесуарів.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — мийка
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 1.8 кВт
Максимальний тиск — 135 барів
Регулювання тиску — немає
Максимальна продуктивність — 440 л/год
Максимально допустима температура води — 50 °C
Матеріал насоса — алюміній
Матеріал поршня — неіржавка сталь
Котушка для шланга — є
Довжина шланга — 6 м
Місткість бака для мийної рідини — 0.4 л
Зовнішній фільтр води — є
Вага — 11.5 кг
Габаритні розміри: 426х420х903 мм
Клас — професійний
Функція піноутворення — є
Діаметр коліс — 200 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Мийка високого тиску електрична STIGA HPS235R
Регульована плоска форсунка — 1 шт.
Роторне сопло — 1 шт.
Пінна насадка — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 кг |
| Довжина шланга | 6 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, піна насадка, розпилювач, сопла |
| Макс. тиск | 135 бар |
| Макс. температура | 50 C |
| Матеріал | Пластик |
| Материал насоса | Алюміній |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 426х420х903 мм |
| Витрата води | 440 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 599 ₴









