
Аератор електричний STIGA SV415E (SV415E)
8 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SV415E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Цей легкий і мобільний аератор — оптимальний пристрій для догляду за невеликим газоном.
20 гострих ножів, які легко видаляють старий дерн, прорізають глибокі борозни та дають змогу воді та повітрю надходити до кореневої системи трави, забезпечуючи «дихання» кореневої системи.
44 пружини дають змогу вичісувати газон упродовж усього сезону.
Центральне регулювання глибини аерації одним важелем.
Транспортне положення дає змогу легко пересувати аератор між робочими зонами.
Великий обсяг травозбірника.
Рухомий фіксатор кабелю, що забезпечує зручність у роботі та виключає його потрапляння під ножі.
Великі передні колеса забезпечують плавність ходу та чудову маневровість, як у роботі, так і під час транспортування.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — аератор
Тип двигуна — електричний
Двигун — щітковий
Потужність — 1.5 кВт
Ширина захоплення — 38 см
Глибина аерації: від - 13 до + 4 мм
Робочий інструмент — 2 змінні вали, 20 ножів/44 пружини
Об'єм травозбірника — 50 л
Травозбірник — пластиковий
Розмір передніх коліс — 140 мм
Розмір задніх коліс — 160 мм
Підшипники коліс, передні/задні — немає
Вага — 14.5 кг
Габаритні розміри: 1215х543х1064 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Аератор електричний STIGA SV415E
Робочий вал (скарифікація й аерація) — 2 шт.
Травозбірник — пластиковий — 1 шт.
Комплект кріпильних елементів — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал розпушувача | Зубці, Ножі |
| Вага | 14.5 кг |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, комплект кріплень, роробочий вал,травовибірник |
| Макс. ширина захоплення | 38 см |
| Потужність | 1500 Вт |
| Об'єм резервуара | 50.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 499 ₴






