
Подрібнювач електричний STIGA BIO_Master2200 (BIO_Master2200)
8 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIO_Master2200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний електричний двигун із великим запасом потужності.
Робочий механізм обладнаний диском із розташованими на ньому двома двосторонніми ножами, що забезпечує чудові показники подрібнення матеріалу.
Захист двигуна від перевантаження, що унеможливлює його вихід із ладу.
Режим "м'якого вмикання" ZCS — забезпечує додатковий захист двигуна.
Транспортувальні колеса роблять подрібнювач надзвичайно зручним і мобільним.
Наявність травозбірника в комплекті постачання дає змогу не замислюватися про збирання подрібненого матеріалу для подальшої утилізації.
Наявність проштовхувача подрібнюваного матеріалу, неабияк спрощує роботу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — подрібнювач
Живлення — мережа 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — електричний
Двигун — щітковий
Потужність — 2.2 кВт
Максимальний діаметр гілок — 40 мм
Максимальні оберти двигуна — 3650 об/хв
Система подрібнення під час збирання — ножі
Функція реверсу — немає
Об'єм травозбірника — 50 л
Травозбірник — тканинний
Наявність коліс — є (2 шт.)
Вага — 11.3 кг
Габаритні розміри: 1215х543х1064 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Подрібнювач електричний STIGA BIO_Master2200
Травозбірник — тканинний — 1 шт.
Проштовхувач — 1 шт.
Комплект кріпильних елементів — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 50 л |
| Комплектація | ключ, мусососорозбірник, штовхач |
| Контейнер для збирання | Да |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | тканина |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴









