
Подрібнювач електричний безщітковий STIGA BIO_Silent2500 (BIO_Silent2500)
15 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: BIO_Silent2500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний електричний двигун із великим запасом потужності.
Робочий механізм обладнаний диском із розташованими на ньому двома двосторонніми ножами, що забезпечує чудові показники подрібнення матеріалу.
Захист двигуна від перевантаження, що унеможливлює його вихід із ладу.
Режим "м'якого вмикання" ZCS — забезпечує додатковий захист двигуна.
Транспортувальні колеса роблять подрібнювач надзвичайно зручним і мобільним.
Наявність травозбірника в комплекті постачання дає змогу не замислюватися про збирання подрібненого матеріалу для подальшої утилізації.
Наявність проштовхувача подрібнюваного матеріалу, неабияк спрощує роботу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Швеція
Країна походження — Китай
Виробник — STIGA
Тип — подрібнювач
Живлення — мережа 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — електричний
Двигун — безщітковий
Потужність — 2.5 кВт
Максимальний діаметр гілок — 40 мм
Максимальні оберти двигуна — 2850 об/хв
Система подрібнення під час збирання — фреза
Функція реверсу — є
Об'єм травозбірника — 60 л
Травозбірник — пластиковий
Наявність коліс — є (2 шт.)
Вага — 27.4 кг
Габаритні розміри: 586х494х936 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Подрібнювач електричний безщітковий STIGA BIO_Silent2500
Травозбірник пластиковий — 1 шт.
Проштовхувач — 1 шт.
Комплект кріпильних елементів — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.4 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 50 л |
| Комплектація | ключ, мусососорозбірник, штовхач |
| Контейнер для збирання | Да |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Фреза |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 499 ₴


