-23%

Акумуляторний шурупокрут BOSCH EasyDrill 1200 (06039D3006)
3 450 ₴
2 657 ₴
- В наявності
- Код: 06039D3006
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
BOSCH EasyDrill 1200 — компактний дриль-шурупокрут, який призначається для побутового використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів із напругою 12 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний планетарний редуктор, що дає змогу використовувати його як для закручування шурупів, так і для свердління отворів.
У комплекті 1 АКБ ємністю 1.5 А·год, зарядний пристрій і кейс.
Основні переваги BOSCH EasyDrill 1200:
30 Нм - максимальний крутний момент
2 швидкості - для роботи бітою та свердлом
21 режим — для гнучкого настроювання роботи
Швидкозатискний патрон 10 мм
Працює із шурупами діаметром до 6 мм
20 мм - діаметр свердління в дереві
8 мм - діаметр свердління в металі
Система захисту елементів батареї Bosch Electronic Cell Protection
Вбудована LED-підсвітка
Вбудоване електронне гальмо двигуна
М'які накладки на ручці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.94 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 8 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 657 ₴
