
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 LT BL безщітковий Каркас (602325890)
10 282 ₴
- В наявності
- Код: 602325890
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Metabo BS 18 LT BL — дриль-шурупокрут підвищеної потужності призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 600 об./хв BS 18 LT BL розвиває крутний момент до 75 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 2100 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 13 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя.
Основні переваги Metabo BS 18 LT BL:
3 роки — повна гарантія на весь механізм
75 Нм — максимальний крутний момент
2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
24 режими роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун - велика витривалість
Швидкозатискний патрон 13 мм для оперативної заміни обладнання
38 мм — діаметр свердління в дереві
13 мм — діаметр свердління в металі
LED-підсвітка — освітлення робочої зони
18 В — професійний акумуляторний інструмент
1,5 кг — найменша вага в класі
Комплектація
Шурупокрут Metabo BS 18 LT BL
Гак для носіння на поясі
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 2100 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 24 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 75 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 282 ₴



