
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo POWERMAXX SB BL безщітковий у кейсі (601784500)
8 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: 601784500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Metabo POWERMAXX SB BL — безщітковий дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для побутового та професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 12 В. Шурупокрут комплектується 10 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя. Шурупокрут Metabo PowerMaxx SB BL постачається в захисному кейсі з 2 акумуляторами ємністю 2 А·год і зарядним пристроєм.
Основні переваги Metabo PowerMaxx SB BL:
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання
Клас 12 В з акумуляторними блоками з гніздом для вставки — надзвичайна компактність і зручність
Функція ударного свердління для кам'яної кладки
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч
Комплектація
Шурупокрут Metabo PowerMaxx SB BL
Акумулятор Metabo Li-Power 12 В 2 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій Metabo SC40
Гак для носіння на поясі
Захисний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | 226x99x170 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 22000 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 38 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 179 ₴


