
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 14.4 + 2 АКБ і ЗП в кейсі (602206510)
8 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602206510
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Metabo BS 14.4 - дриль-шурупокрут підвищеної потужності призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 14.4 В. Шурупокрут комплектується 10 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя. Шурупокрут Metabo BS 14.4 постачається в захисному кейсі, 2 акумуляторами ємністю 2 А·год і зарядним пристроєм.
Основні переваги Metabo BS 14.4:
Легкий і компактний дриль-шурупокрут — укорочена конструкція для універсального використання.
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
Комплектація
Шуруповерт Metabo BS 14.4
Акумулятор Metabo Li-Power 14.4 У 2 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій Metabo SC 30
Гак для носіння на поясі
Захисний кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 20 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 14.4 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 529 ₴




