-31%

Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls + 2 АКБ і ЗП у кейсі (602192500)
21 977 ₴
15 149 ₴
- В наявності
- Код: 602192500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls із максимальною потужністю для найскладніших умов застосування. Режим "Імпульс" дозволяє викручувати застряглі гвинти та засвердлювати на гладких поверхнях. 4-полюсний потужний двигун Metabo забезпечує швидке свердління та загвинчування, а потужний ударний механізм гарантує найкращі результати роботи. Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона.
Конструктивні особливості:
- Затискна шийка (Ø 43 мм) для універсального застосування
- Вбудована підсвітка робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття для оптимального відведення тепла та довговічності
- Зручний гачок для носіння на ремені з фіксацією праворуч або ліворуч
- Кейс metaBOX з продуманим рішенням для транспортування і зберігання
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна походження: Німеччина
- Виробник: Metabo
- Тип: акумуляторний дриль
- Тип акумуляторного блока: Li-Power
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 4 А·год
- Максимальний крутний момент (м’який): 55 Nm
- Імпульсний момент: 60 Nm
- Максимальний крутний момент (жорсткий): 110 Nm
- Регулювання крутного моменту: 1.5 – 24 Nm
- Діаметр свердління, сталь: 13 мм
- Діаметр свердління, камінь: 16 мм
- Діаметр свердління, м’яка деревина: 65 мм
- Кількість обертів холостого ходу: 0 - 500 / 0 - 1700 об./хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 1.5 - 13 мм
- Вага без акумулятора: 1.8 кг
- Вага з акумулятором: 2.2 кг
- Рівень звукового тиску: 80 dB (A)
- Рівень звукової потужності (Lwa): 91 dB (A)
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls
- Швидкозатискний патрон Futuro Plus з металевою втулкою
- Додаткова ручка
- Кейс metaBOX 145
- Акумулятор Li-Power 18 В 4 А·год — 2 шт.
- Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 110 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 32300 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість режимів | 10 |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Германия |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Крутний момент | 110 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 65 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 149 ₴

