
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 LT QUICK + 2 АКБ і ЗП у кейсі (602104500)
18 429 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602104500
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Metabo BS 18 LT QUICK - дриль-шурупокрут підвищеної потужності призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 18 В. Шурупокрут комплектується 13 мм швидкозмінним патроном, що дає змогу оперативно змінювати обладнання залежно від ситуації.
Основні переваги Metabo BS 18 LT:
Потужний дриль-шурупокрут для складних завдань
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Шпиндель із внутрішнім шестигранником із магнітом для утримування інструментальних насадок під час роботи без патрона
4-полюсний потужний двигун для швидкого свердління й загвинчування
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
Комплектація
Шуруповерт Metabo BS 18 LT QUICK
Швидкозмінний свердлильний патрон
Швидкозмінний тримач насадок швидкозмінний
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/4,0 А-год)
Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
metaBOX 145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1600 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | Змінний, швидкісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 429 ₴
