
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo SB 18 LT COMPACT + 2 АКБ і ЗП у кейсі (602103510)
14 332 ₴
- В наявності
- Код: 602103510
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Metabo SB 18 LT COMPACT - дриль-шурупокрут підвищеної потужності призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 450 об./хв Metabo SB 18 LT розвиває крутний момент до 60 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1600 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 13 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя.
Основні переваги Metabo SB 18 LT COMPACT :
60 Нм — максимальний крутний момент
2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
21 режим роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун — велика витривалість
Швидкозатискний патрон 13 мм для оперативної заміни обладнання
Ударний режим — для свердління цегли та бетону
38 мм — діаметр свердління в дереві
13 мм — діаметр свердління в металі
13 мм — діаметр свердління в бетоні
LED-підсвітка — освітлення робочої зони
Комплектація
Шурупокрут Metabo SB 18 LT COMPACT
Гак для носіння на поясі
Акумулятор Li-Power 18 В 2 А·год
Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
Кейс metaBOX 145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.9 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1600 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 27200 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 332 ₴
