
Акумуляторний шурупокрут Metabo SB 18 LT SET Mobile Workshop (602103600)
13 476 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602103600
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мобільна майстерня: пластиковий кофр із широким спектром приладдя для свердління, загвинчування тощо.
4-полюсний потужний двигун Metabo для швидкого свердління та загвинчування
Потужний ударний механізм для найкращих результатів роботи
Вбудована підсвітка робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 450 об/хв,1600 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 27200 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., чашок для носіння на ремені, зарядний пристрій SC 30, комплект приладдя, пластиковий кейс, швидкозатискний свердлильний патрон |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 476 ₴

