
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q каркас у кейсі (602327840)
6 223 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602327840
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Metabo BS 18 L BL Q — дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 600 об./хв BS 18 L BL Q розвиває крутний момент до 60 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1850 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 13 мм змінним швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя.
Основні переваги Metabo BS 18 L BL Q:
60 Нм — максимальний крутний момент
2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
24 режими роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун - велика витривалість
Швидкозатискний патрон 13 мм для оперативної заміни обладнання
Швидка заміна патрона — для роботи без додаткових ключів
32 мм — діаметр свердління в дереві
13 мм — діаметр свердління в металі
LED-підсвітка — освітлення робочої зони
Комплектація
Шурупокрут Metabo BS 18 L BL Q
Швидкозмінний патрон
Гак для носіння на поясі
Кейс metaBOX 145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 231x83x171 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 32 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1850 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 24 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Кейс |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Змінний,Под біту, швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 223 ₴

