
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I (602359770)
36 200 ₴
- В наявності
- Код: 602359770
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безщітковий дриль-шурупокрут забезпечує максимальну потужність у найскладніших умовах застосування
Електроніка Vario (V) — регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
Шпиндель із внутрішнім шестигранником із магнітом для утримання інструментальних насадок під час роботи без патрона
Precision Stop: електронна муфта-регулятор крутного моменту для точного та надтонкого оброблення
Регулювання швидкості, реверс і швидка зупинка для універсального використання в дереві та металі
Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
Затискна шийка (Ø 43 мм) для універсального застосування
Електронне захисне вимкнення: усуває відбій під час блокування диска — високий захист користувачів
Вбудована світлодіодна робоча підсвітка з залишковим світінням для оптимального освітлення робочої зони
Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
Комплектація
Насадка PowerX3 з довгою ручкою для збільшення крутного моменту
Швидкозмінний свердлильний патрон
Швидкозмінний тримач насадок швидкозмінний
Додаткова ручка
Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
2 акумуляторні блоки LiHD (18 В/ 5,5 А·год)
Швидкозарядний пристрій ASC 145" AIR COOLED
metaBOX 145 L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.4 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 68 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 130 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | Змінний,Под біту, швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 200 ₴

