
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 BL + 2 АКБ і ЗП у кейсі (601046800)
14 553 ₴
- Немає в наявності
- Код: 601046800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Metabo PowerMaxx SB 12 BL — безщітковий дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для побутового та професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 12 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 500 об./хв PowerMaxx SB 12 BL розвиває крутний момент до 45 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1650 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 10 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя.
Основні переваги Metabo PowerMaxx SB 12 BL:
45 Нм — максимальний крутний момент
2 швидкості — для роботи бітою та свердлом
21 режим роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун — велика витривалість
Швидкозатискний патрон 10 мм — для оперативної заміни обладнання
Ударний режим — для свердління цегли та бетону
25 мм — діаметр свердління в дереві
10 мм — діаметр свердління в металі
10 мм — діаметр свердління в бетоні
LED-підсвітка — освітлення робочої зони
Комплектація
Шурупокрут Metabo PowerMaxx SB 12 BL
Акумулятор Metabo Li-HD 12 В 4 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій Metabo SC55
Гак для носіння на поясі
Захисний кейс metaBOX 118
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 226x99x170 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 25 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1650 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 21000 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор 2 шт., зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 45 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 553 ₴


