-38%

Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856850)
7 941 ₴
4 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 600856850
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856850) — зручна та безпечна акумуляторна пила для дерева, ідеальна для обрізання дерев і кущів, а також для садово-паркових робіт.
Конструктивні особливості:
- Можна використовувати як сучкоріз у поєднанні з телескопічною ручкою MS (приладдя)
- Постійно висока швидкість ланцюга під навантаженням для швидкого пиляння
- До 60 потужних розрізів деревини твердих порід Ø 80 мм на одному заряді акумулятора (Li-Power 18 В / 2.0 Ач)
- Безпечну роботу гарантують захисний кожух, надійне захоплення та запобіжний вимикач від ненавмисного увімкнення
- Компактна конструкція, мала вага та гумова поверхня ручки забезпечують зручність використання
- Ланцюг із низькою віддачею для безпечного відрізання з легким ходом та мінімальними вібраціями
- Просте замінювання та натягування ланцюга завдяки швидкознімному кріпленню та механізму натягу на корпусі
- Сумісна з усіма акумуляторними блоками 18 В та зарядними пристроями марок CAS
Технічні характеристики:
- Клас — професійний
- Тип — ланцюгова пила
- Тип акумулятора — Li-Power
- Напруга акумулятора — 18 В
- Довжина шини — 15 см
- Довжина різання — 15 см
- Максимальна швидкість ланцюга — 5 м/с
- Форма зубців ланцюга — закруглений профіль
- Крок зубців ланцюга — 1/4"
- Товщина приводної ланки — 1.1 мм
- Кількість ланок — 39
- Пиляння деревини — 2.5 м/с²
- Рівень звукового тиску — 74 dB(A)
- Рівень звукової потужності — 90 dB(A)
- Вага без акумулятора — 1.6 кг
- Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15
- Пиляльна шина — 15 см
- Пиляльний ланцюг — 15 см (1/4" LP / 1.1 мм)
- Захист пильного ланцюга
- Біологічна адгезивна олія для ланцюгів — 100 мл
- Шестигранний ключ із кулястою головкою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
- Постачається без акумуляторного блока та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 15 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Комплектація | біологічна адгезивна олія для пиляльних ланцюгів, вартонне паковання,ключ, ланцюгова машина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Без’ ємне |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Розмір шини | 15 см/6 дюймів |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 944 ₴









