
Компресор Metabo Mega 700-90 D (601542000)
136 066 ₴
- В наявності
- Код: 601542000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний міцний компресор із клиноремінним приводом для важких робіт
Ремінний привод для низьких обертів і особливо спокійного ходу
Двоступеневе стиснення для особливо високої потужності та тривалого терміну експлуатації
Для трифазного струму
Регульований робочий тиск залежно від застосування та поліпшена якість повітря завдяки фільтру-редуктору з манометром і розпилювачем оливи
Легкий холодний пуск завдяки манометричному вимикачу з редукційним клапаном
Додатковий манометр для індикації тиску в ресивері
Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання
2-циліндровий поршневий компресор зі змащенням для великого об'єму повітря
Панель інструментів із манометрами з чіткою індикацією тиску в ресивері та робочого тиску
Додатковий охолоджувач для зменшення утворення конденсату
Великі гумові колеса для зручного транспортування
Напрямні ролики з паркувальним гальмом для високої маневровості
Можливість намотування кабелю
Ергономічна довга тягова ручка з інтегрованим намотуванням кабелю
10 років гарантії на ресивер від наскрізної корозії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 119 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Комплектація | 3 універсальні муфти |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 4.0 кВт |
| Номінальний тиск | 11 бар |
| Обсяг ресивера | 90 л |
| Харчування | Від мережі 380 В |
| Пристрій | ремінний |
| Швидкодія | 520 л/хв кг/ час |
| Розміри | 1188x520x1110 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 066 ₴

