Точильний верстат Metabo DS 175 — електричний інструмент із двома абразивними кругами для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності.
Сфера застосування: часто використовується для сухого заточування ножів, долот, стамесок та інших виробів із різних матеріалів.
Особливості точильних верстатів Metabo
Марка представлена на 5 континентах світу
Понад 700 патентів і зареєстрованих зразків
Кожен етап виробництва ретельно контролюється
Продукція відповідає міжнародним стандартам якості
Переваги точильного верстата Metabo DS 175
Точильний верстат обладнаний асинхронним двигуном потужністю 500 Вт
Живиться від електромережі 220 В, що дає змогу використовувати точило в домашніх умовах
Верстат має 2 шліфувальні кола: правий із зерном 60, лівий із зерном 36
Шліфувальні круги можна легко самостійно поміняти або замінити
Прозорі відбивачі надійно захищають очі та відкриті зони тіла від іскор або розпеченої стружки
Захисні кожухи виготовлені з литого алюмінію
Захист від повторного запуску запобігає навчальному пуску верстата після непередбаченого переривання енергопостачання
Тримачі заготівок легко регулюються без додаткових інструментів
Гумові підкладки неабияк зменшують вібрацію й забезпечують гарну фіксацію пристрою на робочій поверхні
На передній стінці корпусу розташований аварійний вимикач
До точильного верстата можна під'єднати пилосос для відведення абразивного пилу та дрібних частинок оброблюваного матеріалу
Використовується з абразивним колом діаметром не більш ніж 175 мм
Обладнаний мережевим кабелем завдовжки 2 м
Габарити верстата становлять 437х255х287 мм
Точильний верстат важить 14,9 кг
Комплектація
Точильний верстат — 1 шт.
Абразивний круг зернистістю 60-1шт
Абразивний круг зернистістю 36 — 1 шт.
Сталевий захисний кожух — 2 шт.
Тримач деталі — 2 шт.
Захисне скло для відбиття іскор — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.5 кг |
| Кількість обертів | 2980 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 175 мм |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Посадковий отвір | 32 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Точильний |
| Толщина диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 614 ₴

