3 роки - розширена гарантія
125 мм - максимальний діаметр диска
750 Вт — максимальна вихідна потужність
1.8 кг - найменша вага в класі
Компактні розміри — можна працювати однією рукою
Легкосплавний корпус редуктора — активне розсіювання тепла
Комплектація
Кутова шліфмашина Metabo W 750-125
Захисний кожух
Додаткова ручка
Опорний фланець
Затискна гайка
Ключ під два отвори
Картонна коробка.
Опис кутової шліфувальної машини Metabo W 750-125
Потужний двигун на 650 Вт дає змогу активно використовувати КШМ у побуті та помірно для професійних потреб. У болгарку вбудований надійний конічний редуктор у металевому легкосплавному корпусі. Така конструкція ефективно відводить тепло від двигуна та дає змогу працювати довше. На холостому ходу болгарка видає 11500 об/хв, чого цілком досить для впевненої роботи з металами, пластиком і каменем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Кількість обертів | 11500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 98 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 522 ₴

