
Акумуляторний ударний шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I безщітковий (602353660)
21 991 ₴
- Немає в наявності
- Код: 602353660
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Metabo SB 18 LTX BL Q I:
3 роки - повна гарантія на весь механізм
120 Нм - максимальний крутний момент
2 швидкості - для роботи бітою та свердлом
24 режими роботи — для гнучкого настроювання роботи
Безщітковий двигун - велика витривалість
Швидкозатискний патрон 13 мм — для оперативної заміни обладнання
65 мм - діаметр свердління в дереві
13 мм - діаметр свердління в металі
16 мм — діаметр свердління в бетоні
LED-підсвітка - освітлення робочої зони
18 В — професійний акумуляторний інструмент
2,7 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Шурупокрут Metabo SB 18 LTX BL Q I
Акумулятор Metabo Li-HD 18 В 5,5 А·год — 2 шт.
Додаткова ручка
Швидкозмінний патрон 13 мм
Швидкозмінний тримач насадок
Зарядний пристрій Metabo ASC 145 "AIR COOLED"
Гак для носіння на поясі
Відділення для насадок
Захисний кейс metaBOX 145 L
Опис акумуляторного шурупокрута Metabo PowerMaxx BS 18 LT BL
Metabo SB 18 LTX BL Q I — дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Metabo з напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 500 об/хв Metabo SB 18 LTX BL Q I розвиває крутний момент до 60 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1850 об./хв користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження. Шурупокрут комплектується 13 мм швидкозатискним патроном з автоматичним блокуванням шпинделя. шурупокрут Metabo PowerMaxx BS 18 LT BL постачається в захисному кейсі з 2 акумуляторами ємністю 5,5 А·год, зарядним пристроєм і додатковими аксесуарами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 320x115x390 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 65 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2050 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2.7 |
| Кількість ударів | 32300 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 120 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 5.5 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | Змінний,Под біту, швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 991 ₴



