
Болгарка Metabo WQ 1400 Quick M14, 1.4 кВт, 125 мм (600346000)
5 141 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600346000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Болгарка Metabo WQ 1400 — електричний інструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Можливість працювати з тим чи іншим матеріалом залежить від потужності інструмента та якості робочого диска. Ця модель обладнана електродвигуном зі споживаною потужністю 1400 Вт, що дає змогу видавати 10500/хв на холостому ходу.
Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для оброблення різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, у побутових умовах, у процесі монтажних і демонтажних робіт.
Особливості КШМ Metabo
Марка представлена на 5 континентах світу
Понад 700 патентів і зареєстрованих зразків
Німецька якість
Широкий модельний ряд
Переваги кутової шліфмашини Metabo WQ 1400
Споживана потужність електродвигуна становить 1400 Вт
Віддавна потужність досягає 800 Вт
Може працювати з колами діаметром до 125 мм
Двигун Metabo Marathon надійно захищений від потрапляння пилу, що неабияк підвищує термін його експлуатації
Електронна система Tacho-Constamatic (TC) зберігає кількість обертів на однаковому рівні навіть у разі збільшеного навантаження
Кількість обертів на холостому ходу становить 10500 об/хв
Система Metabo Quick зі швидкозатискною гайкою дає змогу змінювати кола без використання додаткових інструментів
Крутний момент болгарки досягає 3.3 Nm
Для встановлення захисного кожуха не потрібні якісь додаткові інструменти
Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatic під час блокування диска забезпечує найнижчу віддачу
Спеціальна електронна система захищає двигун від перевантаження й забезпечує плавний пуск інструмента
Вугільні щітки автоматично вимикаються, забезпечуючи додатковий захист двигуна
Рівень звукової потужності (LwA) під час роботи може досягати101 дБ (А)
Мережевий кабель має довжину 3.9 м, що дає змогу працювати навіть без використання мережевих подовжувачів
Вага інструмента без кабелю та кола становить 1.9 кг
Технічні характеристики КШМ Metabo WQ 1400
Діаметр шліфувальних кругів:
125 мм
Номінальна споживана потужність:
1400 Вт
Віддавальна потужність:
800 Вт
Тип живлення:
від мережі, 220 В
Число обертів на холостому ходу:
10500 об./хв
Різь шпинделя:
М 14
Вібрація під час шліфування поверхні:
6.5 м/с2
Максимальний крутний момент:
3.3 Нм
Число обертів за номінального навантаження:
10500 об./хв
Довжина кабелю живлення:
3,9 м
Вага без кабелю:
1,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Да |
| Вага | 1.9 кг |
| Кількість обертів | 10500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 101 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 141 ₴
