
Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF620N (DCF620N)
9 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF620N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF620N — інноваційний інструмент для будівництва, ремонту, виробництва корпусних меблів та роботи на СТО і майстернях. Оснащений безщітковим двигуном для максимальної тривалості роботи від акумулятора та довгого терміну експлуатації. Легкий і компактний дизайн дозволяє працювати навіть у вузьких місцях. Міцна та тиха муфта забезпечує точне встановлення глибини закручування, а світловий індикатор з оптимальним вирівнюванням світлового потоку полегшує роботу у темних зонах.
Конструктивні особливості:
- Інноваційний безщітковий двигун для тривалої роботи та довговічності акумулятора
- Легкий і компактний дизайн для роботи у вузьких місцях
- Міцна та тиха муфта
- Точне встановлення глибини закручування
- Світловий індикатор з оптимальним вирівнюванням світлового потоку
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Вихідна потужність: 435 Вт
- Максимальний крутний момент: 30 Нм
- Частота обертання: 0–4400 об/хв
- Розмір тримача насадки: 1/4"
- Кількість швидкостей: 1
- Наявність удару: немає
- Вага: 1,08 кг
- Габаритні розміри паковання: 280×210×75 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCF620N
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 4400 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1.08 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 435 Вт |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 280х210х75 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Потужність двигуна | 435 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 699 ₴




