Фрезер CMT 10 - ручний електричний інструмент для фрезерування дерева. Дана модель відноситься до вертикального типу інструменту і оснащена електродвигуном потужністю 550 Вт.
Призначення: використовується для фігурного різання дерева під час виготовлення меблів і різних столярних робіт.
Особливості фрезера CMT
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Зручна конструкція
- Надійний захист оператора в процесі роботи
Переваги фрезера CMT 10
- Номінальна споживана потужність становить 550 Вт
- Під час роботи інструмент видає до 32000 об / хв
- Живиться від електромережі 220 В
- Діаметр цанги становить до 8 мм
- Система регулювання частоти обертання шпинделя
- Алюмінієва шкала з рельєфним гравіруванням для точного налаштування глибини фрезерування
- Прозорий корпус підошви
- Направляюча з роликом із пластику Delrin запобігає пошкодженню заготовки
- Швидкий доступ до щіток для їх легкої і швидкої заміни в разі зносу
- Ергономічна форма корпусу для зручної роботи однією рукою
- Фрезерна база з упором
- Величина ходу фрези досягає 24 мм
- Інструмент важить 1.8 кг
Комплектація
- Цанги діаметром 6 і 8 мм
- Опора з регульованим паралельним упором
- Кромковий направляючий упор
- 2 ключа для легкої зміни фрез
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 24 мм |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вертикальний |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Потужність | 550 Вт |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Хід фрези | 24 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 331 ₴



