
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF850D2T (DCF850D2T)
18 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF850D2T
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF850D2T — потужний і легкий інструмент для будівництва, ремонту, виробництва корпусних меблів та роботи на СТО і майстернях. Оснащений безщітковим двигуном, електронним регулюванням швидкості та реверсом, інтелектуальним вимикачем із вбудованою електронікою та яскравою LED-підсвіткою. Повністю прогумована анатомічна ручка забезпечує комфортну роботу, а правильне розподілення маси дозволяє ставити інструмент на поверхню без ризику перекидання. Має три швидкості, включно з унікальним режимом PrecisionDrive для роботи з гвинтами, що потребують великого зусилля, та індикацію рівня заряджання батарей.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун для тривалої та ефективної роботи
- Дуже легкий і компактний дизайн
- Електронне регулювання швидкості та реверс
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою
- Яскрава LED-підсвітка робочої зони
- Повністю прогумована анатомічна ручка
- Правильне розподілення маси, можна ставити на поверхню
- Три швидкості, включно з режимом PrecisionDrive
- Індикація рівня заряджання батарей (версії D2 і P2)
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 2 Ah
- Вихідна потужність: 475 Вт
- Максимальний крутний момент: 206 Нм
- Частота обертання на 1 швидкості: 1000 об/хв
- Частота обертання на 2 швидкості: 2800 об/хв
- Частота обертання на 3 швидкості: 3250 об/хв
- Кількість ударів: 3800 уд./хв
- Розмір тримача насадки: 1/4"
- Кількість швидкостей: 3
- Наявність удару: є
- Вага: 0,95 кг
- Габаритні розміри паковання: 430×350×125 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF850D2T
- Акумуляторна батарея 18 V XR Li-Ion 2 Ah — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в кейсі TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 206 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 0.95 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 475 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, Кейс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 430х350х125 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Крутний момент | 206 Нм |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Потужність двигуна | 475 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 18 699 ₴




