
Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCF887N (DCF887N)
8 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF887N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Зносостійкий безщітковий двигун "Brushless"
Висока продуктивність без перегрівання інструмента завдяки тому, що немає тертя щіткового вузла
3 швидкісний, повністю металевий, редуктор
Ергономічна погумована ручка та високий крутний момент
Зміна насадки однією рукою з автоматичною фіксацією
«Інтелектуальний» вимикач із вбудованою електронікою
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Вихідна потужність — 400 Вт
Максимальний крутний момент — 205 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 1000 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 2800 об/хв
Частота обертання на 3 швидкості — 3250 об/хв
Кількість ударів — 3800 уд./хв
Розмір тримача насадки — 1⁄4"
Кількість швидкостей — 3
Наявність удару — є
Вес – 0.9 кг
Габаритні розміри паковання: 215х160х90 мм
Гарантія — 36 місяців
Сфера застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
СТО
Майстерні
Комплект постачання:
Шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCF887N
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Кріплення на ремінь — 1 шт.
Магнітний тримач насадок — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Габарити | 215х160х90 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 3250 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт., зміцнення на пояс,магнітний тримач насадок |
| Крутний момент | 205 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Потужність двигуна | 400 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 898 ₴



