
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL без АКБ і ЗП (CS18/127BL)
2 866 ₴
- Немає в наявності
- Код: CS18/127BL
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM CS18/127BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 12.7 см і фірмовим ланцюгом.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!!
Основні переваги GTM CS18/127BL:
- Професійна серія інструменту GTM
- Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 18 В
- Безщітковий двигун із системою плавного запуску
- 12.7 см / 5" - довжина шини в комплекті
- 0.3" - крок комплектного ланцюга
- 10,5 м/с - максимальна швидкість ланцюга
- Регульовані робочі оберти: 5400 об/хв і 7000 об/хв
- Електронне гальмо двигуна
- Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
- Захист від перегріву
- Захист від падіння і перевищення напруги
- Вага пилки без акумулятора всього 1.2 кг
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/127BL
- Шина
- Ланцюг
- Інструкція
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 127 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 м/сек |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 40 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Картонне паковання, ланцюг, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 29 |
| Крок ланцюга | 0.3 дюйма |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Без’ ємне |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Швидкість ланцюга | 10.5 м/с |
| Розмір шини | 12.7 см/5 дюйма |
| Товщина ланки | 1.0 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.04 л |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
| Тріумф ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 866 ₴


