
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF840N (DCF840N)
6 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF840N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF840N — потужний і легкий інструмент для будівництва, ремонту, виробництва корпусних меблів та роботи на СТО і майстернях. Оснащений безщітковим двигуном, електронним регулюванням швидкості та реверсом, а також інтелектуальним вимикачем із вбудованою електронікою. Яскрава LED-підсвітка та повністю прогумована анатомічна ручка забезпечують комфорт і точність роботи. Завдяки правильному розподілу маси інструмент можна ставити на поверхню без ризику перекидання.
Конструктивні особливості:
- Безщітковий двигун для тривалої та ефективної роботи
- Дуже легкий і компактний дизайн
- Електронне регулювання швидкості та реверс
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою
- Яскрава LED-підсвітка робочої зони
- Повністю прогумована анатомічна ручка
- Правильне розподілення маси, можна ставити на поверхню
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Вихідна потужність: 380 Вт
- Максимальний крутний момент: 192 Нм
- Частота обертання: 3200 об/хв
- Кількість ударів: 4200 уд./хв
- Розмір тримача насадки: 1/4"
- Кількість швидкостей: 1
- Наявність удару: є
- Вага: 0,88 кг
- Габаритні розміри паковання: 154×78×213 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF840N
- Поставка без акумуляторів і зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Квадрат 1/4" |
| Максимальний крутний момент | 192 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 213 мм |
| Вага | 0.88 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | гарантійний талон, картонна коробка — 1 шт. |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Габарити | 154х78х213 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Крутний момент | 192 Нм |
| Кількість ударів | 4200 уд./хв |
| Потужність двигуна | 380 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴


