
Стрем'янка двостороння GTM KMH1204 алюмінієва, 4 сходинки 780 мм (KMH1204)
2 507 ₴
- Готово до відправки
- Код: KMH1204
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM KMH1204 - компактна алюмінієва драбина у формі двосторонньої стрем'янки, яка чудово підходить як для побутового, так і для професійного використання. У даній моделі драбини 4 сходинки і максимальна висота до верхньої сходинки 78 см.
Переваги стрем'янки GTM KMH1204
- Не піддається корозії завдяки виготовленню з алюмінію
- Профіль збільшеного перерізу 50*22мм із додатковими ребрами жорсткості
- Великий верхній майданчик шириною 330 мм
- Сходинки шириною 80 мм мають рифлення для кращого зчеплення з ногою та ребро жорсткості
- Надійна металева розтяжка для фіксації сходів
- Протиковзкі упори на ніжках зі збільшеною площею
- Витримує навантаження 150 кг без деформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип драбини | Побутова |
| Конструкція драбини | Двостороння |
| Кількість ступенів | 4 шт. |
| Висота до платформи (А) | 0.78 м |
| Висота драбини (В) | 0.78 м |
| Робоча висота (С) | 2.78 м |
| Ширина драбини (D) | 0.425 м |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 2.86 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина двостороння |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість секцій/сходин | 2*4 |
| Розмір профілю | 50x22 мм |
| Особливості | фіксувальні розтяжки |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Розміри | 43x14x86 см |
| Висота в складеному стані | 0.78 м |
| Висота до платформи | 78 см |
| Стан товару | Новий |
| Загальна кількість ступенів | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 507 ₴

