
Шурупокрут ударний безщітковий DeWALT DCF809D2T (DCF809D2T)
10 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCF809D2T
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Довжина — лише 125 мм
Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі
Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора
Електронне регулювання швидкості та реверс
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Гачок для підвішування інструменту
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Вихідна потужність — 300 Вт
Максимальний крутний момент — 190 Нм
Частота обертання — 2800 об/хв
Кількість ударів — 3200 уд./хв
Розмір тримача насадки — 1⁄4"
Кількість швидкостей — 1
Наявність удару — є
Вага — 0.96 кг
Габаритні розміри паковання: 441х351х124 мм
Гарантія — 36 місяців
Сфера застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
СТО
Майстерні
Комплект постачання:
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF809D2T
Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 2 Ah — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.96 кг |
| Габарити | 441х351х124 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 2800 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3200 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, зарядний пристрій, Кейс |
| Крутний момент | 190 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Потужність двигуна | 300 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 899 ₴






