
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD701N (DCD701N)
5 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD701N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Довжина — лише 158 мм
Блокування шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою
Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі.
Електронне регулювання швидкості та реверс
Безщітковий двигун із високим ККД забезпечує більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора
Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора
2-швидкісний редуктор
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Гачок для підвішування інструменту
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 12 В
Вихідна потужність — 200 Вт
Максимальний крутний момент — 57.5 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 425 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 1500 об/хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 10 мм
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — немає
Вес – 0.9 кг
Габаритні розміри паковання: 200х200х100 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD701N
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.9 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 425-1500 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція,гарантія, картонна коробка — 1 шт. |
| Крутний момент | 57.5 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Потужність | 200 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 199 ₴

