
Дриль-шурупокрут акумуляторний кутовий DeWALT DCD740NT (DCD740NT)
13 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD740NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Два режими швидкості (0-650/0-2000 обертів на хвилину) для підвищення зручності використання, забезпечуючи широкий спектр застосування
Компактний розмір спрощує використання у важкодоступних місцях
Мультипатрон забезпечує комфорт і зручність, даючи змогу майстру використовувати інструмент у вужчих місцях і водночас мати доступ до патрона
Електронне регулювання швидкості та реверс
Світлодіодна підсвітка робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — США
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Вихідна потужність — 360 Вт
Максимальний крутний момент — 33 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 650 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 2000 об/хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 28 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 10 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — немає
Вага — 1.3 кг
Габаритні розміри паковання: 445х335х165 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний кутовий DeWALT DCD740NT
Постачається без акумуляторів і зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.3 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 650-2000 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція,гарантія, пластиковий кейс, утримувачі |
| Крутний момент | 33 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | США |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 698 ₴






