
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD991NT (DCD991NT)
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD991NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний безщітковий дриль-шурупокрут DeWALT DCD991NT — це інструмент останнього покоління XRP із трьома швидкостями, забезпечує високу продуктивність, компактні розміри та тривалий термін експлуатації акумулятора, який збільшено на 57% завдяки інноваційній безщітковій технології. Модель оснащена трирежимним інноваційним світлодіодом зі світловим пучком і яскравістю 77 люменів, електронним керуванням швидкістю та реверсом. Компактні розміри та мала вага дозволяють працювати без втоми, а ергономічна прогумована ручка забезпечує комфорт та безпеку.
Конструктивні особливості:
- Останнє покоління XRP тришвидкісних дрилів із підвищеною продуктивністю
- Компактні розміри та мала вага для безперервної роботи без втоми
- Інноваційний трирежимний світлодіод із світловим пучком та інтенсивністю 77 люменів
- Електронне керування швидкістю та реверс
- Ергономічна прогумована ручка для максимальної безпеки та комфорту
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Чехія
- Виробник: DeWALT
- Тип інструмента: дриль-шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Вихідна потужність: 820 Вт
- Максимальний крутний момент: 95 Нм
- Частота обертання (1 швидкість): 450 об/хв
- Частота обертання (2 швидкість): 1300 об/хв
- Частота обертання (3 швидкість): 2000 об/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 55 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі: 15 мм
- Максимальний діаметр хвостовика оснащення: 13 мм
- Тип патрона: швидкозатискний
- Кількість швидкостей: 3
- Наявність удару: немає
- Вага: 1,5 кг
- Габаритні розміри паковання: 440×120×350 мм
- Гарантія: 36 місяців
- Сфера застосування: будівництво та ремонт, виробництво корпусних меблів, оздоблювальні роботи, СТО, столярні та слюсарні майстерні
Комплектація:
- Акумуляторний безщітковий дриль-шурупокрут DeWALT DCD991NT
- Кліпса на ремінь — 1 шт.
- Магнітний тримач — 1 шт.
- Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
- Кейс TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 95 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція,гарантія, пластиковий кейс, ручка,тримач |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Чехия |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Побутовий |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Крутний момент | 95 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 55 мм |
| Діаметр свердління в металі | 15 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴





