
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD791D2 (DCD791D2)
18 198 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD791D2
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Потужний 18 В акумуляторний дриль-шурупокрут DeWALT DCD791D2 останнього покоління оснащений унікальними акумуляторами технології XR Li-Ion. Використання безщіткового двигуна збільшує робочий цикл та термін експлуатації інструмента. Дуже компактний, легкий та ергономічний дизайн дозволяє працювати в обмеженому просторі. Інструмент оснащений 2-швидкісним повністю металевим редуктором, регульованою швидкістю і реверсом, 15-позиційним регулятором крутного моменту для роботи з різними матеріалами і шурупами різного розміру, а також інтелектуальним вимикачем із вбудованою електронікою для повного контролю над інструментом. Світлодіодна підсвітка із затримкою забезпечує максимальне освітлення робочої зони. Ергономічний дизайн і прогумована ручка забезпечують комфорт користувача. Li-Ion зсувний акумулятор дозволяє легко встановлювати/знімати батарею і забезпечує стійкість інструмента у вертикальному положенні. Металевий кліпс дозволяє кріпити інструмент на ремінь, а магнітний тримач — насадки.
Конструктивні особливості:
- Потужний 18 В акумуляторний дриль-шурупокрут останнього покоління
- Безщітковий двигун збільшує робочий цикл та термін експлуатації
- Дуже компактний, легкий та ергономічний дизайн для роботи в обмеженому просторі
- 2-швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс
- 15-позиційний регулятор крутного моменту для роботи з різними матеріалами і шурупами різного розміру
- Інтелектуальний вимикач із вбудованою електронікою для повного контролю над інструментом
- Світлодіодна підсвітка із затримкою для максимального освітлення робочої зони
- Ергономічний дизайн і прогумована ручка забезпечують зручність користувача
- Li-Ion зсувний акумулятор для легкого встановлення/зняття і стійкості інструмента
- Металевий кліпс для кріплення на ремінь та магнітний тримач насадок
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: дриль-шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 2 Ah
- Вихідна потужність: 460 Вт
- Максимальний крутний момент: 70 Нм
- Частота обертання на 1 швидкості: 550 об/хв
- Частота обертання на 2 швидкості: 2000 об/хв
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 40 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм
- Максимальний діаметр хвостовика обладнання: 13 мм
- Швидкозатискний патрон: є
- Кількість швидкостей: 2
- Наявність удару: немає
- Вага: 1.5 кг
- Габарити пакування: 435х350х120 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD791D2
- Поясний гак — 1 шт.
- Магнітний тримач — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Акумулятор (2 Ah) — 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в кейсі TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гачок для носіння на поясі, гарантійний талон, зарядний пристрій, Кейс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Побутовий |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Потужність | 460 Вт |
| Крутний момент | 70 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 18 198 ₴



