
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD771D2 (DCD771D2)
7 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD771D2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний 18 В XR Li-Ion компактний дриль-шурупокрут останнього покоління з новими унікальними акумуляторами технології XR Li-Ion
Компактний 13 мм швидкозатискний патрон з однією муфтою і з автоматичним блокуванням шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою
2-швидкісний повністю металевий редуктор, регульована швидкість і реверс
16-позиційний регулятор крутного моменту для роботи в різних матеріалах і шурупами різного розміру.
Світлодіодне підсвічування забезпечує максимальне освітлення робочої зони
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Вихідна потужність — 300 Вт
Максимальний крутний момент — 42 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 450 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 1800 об/хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 30 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 13 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 13 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — немає
Вага — 1.28 кг
Габаритні розміри паковання: 490х390х100 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD771D2
Акумуляторна батарея 18.0 В XR Li-lon 2 Аh - 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.28 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 450-1800 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.),гарантія, зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 42 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Потужність | 300 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 199 ₴




