
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD992NT (DCD992NT)
11 824 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCD992NT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Вбудована технологія Connect, що дає змогу керувати інструментом через застосунок Tool Connect, щоб користувач міг бачити, де є інструмент, а також відстежує останнє місце розташування
Дає змогу користувачеві вмикати та вимикати інструмент через застосунок або автоматично вимикати його, якщо він не перебуває в зоні дії
Бездротове під'єднання, зберігання й моніторинг батареї
Застосунок Tool Connect попереджає у разі розрядженої батареї або перегрівання
Компактний дизайн із малою вагою для використання в замкнутих просторах
Вдосконалений ергономічний дизайн і гумове захоплення забезпечують більший комфорт
Літій-іонні акумулятори з індикатором під'єднання й заряджання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — США
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Максимальний крутний момент — 95 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 450 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 1300 об/хв
Частота обертання на 3 швидкості — 2000 об/хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 55 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 15 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 13 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 3
Наявність удару — немає
Вага — 1.5 кг
Габаритні розміри паковання: 440х345х120 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво й ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний безщітковий DeWALT DCD992NT
Поясний гак — 1 шт.
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 55 мм |
| Діаметр свердління в металі | 15 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 450-2000 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція,крюк для носіння на поясі,гарантія,магнітний тримач, пластикиковий кейс |
| Крутний момент | 95 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Свердління |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | США |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 824 ₴

