
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний DeWALT DCD716D2 (DCD716D2)
6 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCD716D2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Ударний дриль-шурупокрут DeWalt DCD716D2 призначений для закручування шурупів і свердління отворів
Можливість регулювання числа обертів дає змогу підібрати оптимальний робочий режим
Для ефективного освітлення робочої зони в затемнених приміщеннях передбачена світлодіодна підсвітка
Як джерело живлення використовується літій-іонний акумулятор без саморозряджання й ефекту пам'яті
2-швидкісний редуктор
Реверс для зміни напрямку обертання
Швидкозатискний патрон для легкої зміни обладнання
Функція свердління з ударом для універсальності застосування
Захист акумулятора від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 12 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Вихідна потужність — 180 Вт
Максимальний крутний момент — 30 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 400 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 1500 об/хв
Частота ударів на 1 швидкості — 6000 уд./хв
Частота ударів на 2 швидкості — 22500 уд./хв
Максимальний діаметр свердління в цеглі — 8 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 10 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 2
Наявність удару — є
Вага — 0.98 кг
Габаритні розміри паковання: 430х350х125 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво й ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний DeWALT DCD716D2
Акумуляторна батарея 12.0 В XR Li-lon 2 Аh - 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.98 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 20 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 400-1500 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 6000-22500 уд./хв |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.),гарантія, зарядний пристрій, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Потужність | 180 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Свердління з ударом |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴







