
Стіл вантажний гідравлічний VULKAN SYTJ-100W 1000 кг 1.7 м (SYTJ-100W)
36 443 ₴
- Немає в наявності
- Код: SYTJ-100W
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
VULKAN SYTJ-100W — підіймальне обладнання для транспортування важких об'єктів і підйому на необхідну висоту. Нерідко застосовується для підняття вантажів на верхні полиці стелажів, ярусів або майданчиків. За допомогою гідравлічного столу можна прискорити процес навантаження та вивантаження товарів.
Стіл активно використовується для піднімання різних товарів, вантажів, важкого обладнання та невеликої техніки. Застосовується в портах, на заводах, СТО, складських приміщеннях, аеропортах, вокзалах тощо. Може використовуватися як робоче місце у виробничому цеху.
Переваги гідравлічного столу Vulkan SYTJ-100W
Підіймальне обладнання промислового класу
Надійний гідравлічний підіймальний механізм стійкий до зламання
1000 кг — максимальна робоча вага
1.7 м — максимальна підіймальна висота поверхні
0.5 м — мінімальна висота поверхні
1200х610 мм — розмір робочої поверхні
Дві пари коліс збільшеного розміру
Поворотні колеса з вбудованою системою блокування
Міцна металева ручка заввишки 102 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 кг |
| Висота в складеному стані | 500 мм |
| Висота підіймання | 1.7 м |
| Висота ручки | 1020 мм |
| Габарити | 1350x620x480 мм |
| Вантажність | 1000 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Особливості | Система блокування коліс |
| Розмір коліс | 150х50 мм |
| Розмір платформи | 1200х610х60 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 443 ₴

