
Фарбопульт електричний GTM SG400N
1 953 ₴
- Готово до відправки
- Код: SG400N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM SG400N – легкий та компактний фарбопульт, який призначається для постійного побутового використання. Живиться від стандартної побутової мережі з напругою 220 В. Максимальна витрата фарби під час роботи 700 мл/хв. Залежно від завдання та типу фарби, користувач може відрегулювати розпилення. Рукоятка гумова і забезпечує надійне захоплення інструменту.
Основні переваги GTM SG400N:
- 400 Вт – максимальна потужність
- 0.8 л – об'єм резервуару для фарби
- 700 мл/хв - максимальна витрата фарби
- 70 DIN-s - максимальна в'язкість фарби
- 2.5 мм – діаметр сопла
- Регулювання області фарбування
- Довжина кабелю живлення 195 см
Комплектація:
- Краскопульт електричний GTM SG400N
- Сопло
- Вискозиметр
- Інструкція
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність фарбопульта | 0.7 літр/хв |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 70 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | аксесуари, Картонне паковання |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Система розпилення | HVLP |
| Габарити | 270x110x240 мм |
| Матеріал бака | Пластик |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | прогумована ручка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | Побутовий |
| Макс. в'язкість фарби | 70 DIN |
| Виносний компресор | Немає |
| Довжина шланга | Немає |
| Технологія розпилення | пневматична |
| Расход краски | 0.7 л/хв |
| Тип бачка під фарбу | нижній |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953 ₴


