-16%

Відбійний молоток GTM DH20/1500VS
10 680 ₴
8 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DH20/1500VS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DH20/1500VS - відбійний молоток професійного класу, призначений для руйнування бетону, асфальтного покриття, цегляних та кам'яних стін та прокладання каналів чи пазів у них. Має вбудований електродвигун потужністю 1500 Вт, що дозволяє отримати силу удару 20 Дж. Завдяки наявній антивібраційній системі, віддача при роботі значно зменшується і дає змогу працювати довше без втоми.
Основні переваги GTM DH20/1500VS:
- Інструмент професійного класу
- Максимальна сила удару 20 Дж
- Патрон SD-Max'
- Вбудована система регулювання ударів від 900 до 2000 уд/хв
- Антивібраційна система
Комплектація:
- Електромолоток DH20/1500VS - 1 шт.
- Рукоятка допоміжна - 1 шт.
- Зубило SDS-Max - 1 шт.
- Ключ спеціальний - 1 шт.
- Мастило спеціальне - 1 шт.
- Інструкція - 1 екз.
- Кейс пластиковий - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-max |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна сила удару | 20 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2000 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | набір аксесуарів, пластиковий кейс |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Клас | Професійний |
| Регулювання ударів | Да |
| Потужність | 1500 Вт |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Кількість ударів | 2000 уд./хв |
| Діаметр патрона | 18 мм |
| Енергія удару | 20 Дж |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴



