
Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/60BL безщітковий + 2 АКБ і ЗП у кейсі (DSI18/60BL)
7 119 ₴
- Немає в наявності
- Код: DSI18/60BL
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
GTM DSI18/60BL - безщітковий дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон для роботи з бітами та свердлами. Редуктор у цій моделі двоступінчастий, що дозволяє регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі є 22 режими для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 60 Н*м, а також є режим свердління і свердління з ударом.
Основні переваги GTM DSI18/60BL:
- Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
- Повністю металевий швидкозатискний 13 мм патрон
- 60 Н*м - максимальний крутний момент
- 2 швидкості - для роботи битою та свердлом
- 420/1600 об/хв - максимальні обороти
- 22 режими налаштування крутного моменту
- 9*80 мм - максимальний розмір шурупів для закручування (без засвердлювання)
- Режим свердління
- Режим свердління з ударом
- 5200/18200 уд/хв - частота ударів
- 35 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
- 13 мм - максимальний діаметр свердління в металі
- 10 мм - максимальний діаметр свердління в цеглині та м'якому бетоні.
- Реверс
- LED-підсвічування
Комплектація:
- Шурупокрут GTM DSI18/60BL
- Гак для носіння на поясі
- Акумулятор 18 В 2 А*год - 2 шт
- Зарядний пристрій 18 В 2,2 А
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 18200 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | зарядний пристрій, Кейс, ручка, 2 акумулятори 18 В 2 А·год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість режимів | 22 |
| Режим роботи | Ударний |
| Габарити | 212x74x222 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Крутний момент | 60 Нм |
| Кількість ударів | 5200/18200 уд./хв |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 35 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 10 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 119 ₴



