
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD999X1 (DCD999X1)
28 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DCD999X1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Новий мотор — потужніші магніти, більше мідного дроту на обмотках статора та ротора
Новий електронний модуль і компоненти керування
Оновлення програмного забезпечення для електронних модулів керування
Новий, посилений повністю металевий тришвидкісний планетарний редуктор і тришвидкісна трансмісія
11 настроювань крутного моменту + режим свердління/з ударом
Одно-муфтовий швидкозатискний патрон із храповиком і автоматичним блокуванням шпинделя
Зручна та швидка зміна насадок однією рукою
Нова посилена та подовжена додаткова ручка
Найкращий контроль за високих навантажень
Регульована підсвітка
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип: дриль — шурупокрут
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 9 Ah
Вихідна потужність — 1296 Вт
Максимальний крутний момент — 126 Нм
Частота обертання на 1 швидкості — 500 об/хв
Частота обертання на 2 швидкості — 1500 об/хв
Частота обертання на 3 швидкості — 2250 об/хв
Частота ударів на 1 швидкості — 8500 уд./хв
Частота ударів на 2 швидкості — 25500 уд./хв
Частота ударів на 3 швидкості — 38250 уд./хв
Максимальний діаметр свердління в цеглі — 13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві — 55 мм
Максимальний діаметр свердління в металі — 15 мм
Максимальний діаметр хвостовика обладнання — 13 мм
Швидкозатискний патрон — є
Кількість швидкостей — 3
Наявність удару — є
Вага — 1.61 кг
Габаритні розміри паковання: 439х349х127 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
Будівництво та ремонт
Виробництво корпусних меблів
Оздоблювальні роботи
СТО
Столярні майстерні
Слюсарні майстерні
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD999X1
Додаткова ручка — 1 шт.
Поясна кліпса — 1 шт.
Акумуляторна батарея 18.В Li-lon 9 Аh — 1 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.61 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 55 мм |
| Діаметр свердління в металі | 15 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 500-2250 об/хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість ударів | 8500-38250 уд./хв |
| Комплектація | інструкція, акумулятор,гарантія, зарядний пристрій, Кейс,кліпса для ременя, ручка |
| Крутний момент | 126 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 9 Агод |
| Потужність | 1296 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | універсальний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 999 ₴





