
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий DeWALT DCD796P2 (DCD796P2)
23 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCD796P2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ударний безщітковий дриль-шурупокрут DeWALT DCD796P2 — це професійний інструмент для свердління та закручування з ударним режимом. Модель оснащена повністю металевим 2-швидкісним редуктором, автоматичним блокуванням шпинделя, електронним регулюванням швидкості та реверсом. Інтелектуальна електроніка захищає інструмент від перевантаження, а індикація рівня заряду батарей дозволяє контролювати залишок енергії. Підсвітка робочої зони має 3 режими та функцію фонаря (77 Люменів на 20 хвилин) для максимального освітлення робочої зони.
Конструктивні особливості:
- Режим ударного свердління
- Повністю металевий 2-швидкісний редуктор
- Автоматичне блокування шпинделя
- Електронне регулювання швидкості та реверс
- Електроніка захищає інструмент від перевантаження
- Індикація рівня заряду батарей (версії D2 і P2)
- 3 режими підсвічування робочої зони
- Режим фонаря: підсвітка 77 Люменів на 20 хвилин
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип інструмента: дриль-шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 5 Ah
- Вихідна потужність: 460 Вт
- Максимальний крутний момент: 70 Нм
- Частота обертання (1 швидкість): 550 об/хв
- Частота обертання (2 швидкість): 2000 об/хв
- Частота ударів: 0–34 000 уд./хв
- Максимальний діаметр свердління в цеглі: 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 40 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм
- Максимальний діаметр хвостовика оснащення: 13 мм
- Тип патрона: швидкозатискний
- Кількість швидкостей: 2
- Наявність удару: є
- Вага: 1,2 кг
- Габаритні розміри паковання: 440×360×130 мм
- Гарантія: 36 місяців
- Сфера застосування: будівництво та ремонт, виробництво корпусних меблів, оздоблювальні роботи, СТО, столярні та слюсарні майстерні
Комплектація:
- Акумуляторний ударний безщітковий дриль-шурупокрут DeWALT DCD796P2
- Акумуляторна батарея 18 В XR Li-Ion 5 Ah — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кейс TSTAK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 70 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 34000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Металевий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція, акумулятор (2 шт.),гарантія, зарядний пристрій, Кейс,кліпс на ремінь |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | універсальний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Побутовий |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Потужність | 460 Вт |
| Крутний момент | 70 Нм |
| Кількість ударів | 0-34000 уд./хв |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 40 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 999 ₴





