
Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4157F (DWE4157F)
7 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: DWE4157F
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Болгарка DeWalt — електричний мережевий інструмент для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону тощо. Шліфмашина здатна працювати з абразивними та алмазними колами, чашками та щітками.
Конструктивні особливості:
Потужний 900 Вт двигун
Вузький компактний редуктор 43°
Регулювання захисного кожуха без ключа
2-позиційна бічна ручка
Вимикач із можливістю фіксації та захистом від повторного пуску
Інструмент ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — DeWALT
Тип – УШМ
Джерело живлення — мережа 220 В/50 Гц
Споживана потужність — 900 Вт
Частота обертання: 0 - 11800 об./хв
Тип двигуна — щітковий
Регулювання обертів — немає
Плавний пуск — є
Діаметр диска — 125 мм
Різь шпинделя — М14
Рівень шуму — 99 дБ (А)
Маса (без приладдя) — 2.0 кг
Габаритні розміри: 400х125х155 мм
Довжина кабелю — 2.5 м
Гарантія — 36 місяців
Застосування КШМ:
Шліфування
Зачищення
Різка
Комплект постачання:
Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4157F
Захисний кожух — 1 шт.
Антивібраційна бічна ручка — 1 шт.
Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт.
Спец-ключ — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Вага | 5.7 кг |
| Кількість обертів | 6500 об./хв об/хв |
| Комплектація | Бічна ручка, внутрішній і зовнішній фланці, захисний кожух, Картонне паковання,ключ |
| Макс. діаметр диска | 230 мм |
| Особливості | плавний пуск |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴

