
Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4237K (DWE4237K)
8 798 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE4237K
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болгарка DeWALT — це електричний мережевий інструмент, призначений для різання та зачищення різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону та інших. Шліфмашина здатна працювати з абразивними й алмазними кругами, чашками та щітками, забезпечуючи високу універсальність і продуктивність під час виконання професійних завдань.
Конструктивні особливості:
- Захист від непередбаченого пуску та функція плавного пуску
- Самовимикні щітки захищають якір двигуна від пошкоджень
- Обмотки статора з прямими виведеннями без використання клем забезпечують високу надійність інструмента
- Система видалення пилу захищає двигун від абразивного пилу
- Безключове встановлення та регулювання захисного кожуха, швидка заміна абразивного диска
- Низькопрофільний редуктор забезпечує зручну роботу у важкодоступних місцях
- Двигун зі збільшеним ККД дає змогу виконувати широкий спектр робіт
- Тривалий термін експлуатації інструмента
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — США
- Країна походження — Індія
- Виробник — DeWALT
- Тип — КШМ (кутова шліфувальна машина)
- Джерело живлення — мережа 220 В / 50 Гц
- Споживана потужність — 1400 Вт
- Частота обертання — 0–11500 об./хв
- Тип двигуна — щітковий
- Регулювання обертів — відсутнє
- Плавний пуск — є
- Діаметр диска — 125 мм
- Різьба шпинделя — М14
- Рівень шуму — 99 дБ (А)
- Маса (без приладдя) — 1.85 кг
- Габаритні розміри — 415х160х200 мм
- Довжина кабелю — 2.5 м
- Гарантія — 36 місяців
Застосування:
- Шліфування
- Зачищення
- Різання
Комплект постачання:
- Шліфмашина кутова мережева DeWALT DWE4237K
- Захисний кожух — 1 шт.
- Антивібраційна бічна рукоятка — 1 шт.
- Внутрішній і зовнішній фланці — 1 комплект
- Спеціальний ключ — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | Бічна рукоятка, внутрішній та зовнішній фланці, захисний кожух, Кейс, ключ |
| Особливості | плавний пуск |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Стан товару | Новий |
| Кейс у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 798 ₴







