
Шліфмашина кутова мережева безщіткова DeWALT DWE4357 (DWE4357)
15 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWE4357
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина кутова мережева безщіткова DeWALT DWE4357 (DWE4357) — електричний мережевий інструмент для різання та зачистки різних будівельних матеріалів: металу, дерева, бетону та інших. Інструмент здатний працювати з абразивними та алмазними дисками, чашками та щітками, забезпечуючи високу продуктивність та тривалий термін служби.
Конструктивні особливості:
- DWE4357 — мережева кутова шліфувальна машина DeWALT з регулюванням обертів на базі високотехнологічного безщіткового двигуна потужністю 1700 Вт
- Топова КШМ з передовими технічними рішеннями: система повітряного охолодження двигуна Ejection System, захист від перевантажень E-Clutch, захист від випадкового увімкнення No-Lock On, система зупинки диска Kickback Brake, а також Lanyard Ready та One-Touch
- Висока продуктивність при компактних розмірах, підходить як для важких робіт із бетоном, так і для точних зачисних і відрізних робіт із металом
- Високі показники ергономіки — продуманий до дрібниць дизайн для максимальної збалансованості та надійного захоплення
- Безключове регулювання положення захисного кожуха
- Двопозиційна антивібраційна бічна ручка
- Вбудований у корпус індикатор сигналізує про моменти перевантаження
- Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: УШМ
- Джерело живлення: мережа 220 В/50 Гц
- Споживана потужність: 1700 Вт
- Частота обертання: 0 - 10500 об/хв
- Тип двигуна: безщітковий
- Регулювання обертів: є
- Плавний пуск: є
- Діаметр диска: 125 мм
- Різь шпинделя: М14
- Рівень шуму: 99 дБ (А)
- Маса (без приладдя): 2.41 кг
- Габаритні розміри: 428 х 150 х 120 мм
- Довжина кабелю: 2.5 м
- Гарантія: 36 місяців
- Застосування: шліфування, зачистка, різка
Комплектація:
- Шліфмашина кутова мережева безщіткова DeWALT DWE4357
- Захисний кожух — 1 шт.
- Антивібраційна бічна ручка — 1 шт.
- Внутрішній і зовнішній фланці — 1 шт.
- Спец-ключ — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.41 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бічна ручка, внутрішній і зовнішній фланці, захисний кожух, Картонне паковання,ключ |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Особливості | плавний пуск |
| Країна торгової марки | США |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Бесключевая заміна диска | Немає |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Макс. діаметр диска | 125 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799 ₴



